Hakkımızda

1977 yılında Yüksel TURGUT tarafından, Teknik Bobinaj adı altında kuruluşu gerçekleşen firmamız, 1999 yılından itibaren şirketleşerek Teknik Bobinaj Soğutma San ve Tic LTD ŞTİ adı altında faaliyetlerine devam etmiş; gelişen piyasa potansiyelini karşılayabilmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, 2007 yılı sonunda HCS (HERMETIC COMPRESSOR SERVICE) markası altında, sektörü ile ilgili tüm birimleri bir araya getirerek şu an taşındığı 1200 m² alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ
Hava Soğutmalı Chiller Grupları, Su Soğutmalı Chiller Grupları, Rooftap Klima Cihazları, Soğuk Hava Depoları, Şoklama Üniteleri, Merkezi Sistem Soğutma Grupları, IQF Soğutma Üniteleri, Endüstriyel Tip Proses Su Soğutma Gurupları üzerlerinde çalışan, her marka ve model soğutma kompresörlerinin bakım ve yenilemesi faliyet alanımıza girmektedir.

MİSYONUMUZ
Sektörümüz ile ilgili gelişen teknolojileri takip etmek, yurt dışında organize edilen fuar ve eğitim seminerlerine katılarak, edindiğimiz birikim ve bilgileri işimize yansıtmaktır.

VİZYONUMUZ
Uygulamada sektörümüz ile ilgili en üst düzeyde hizmet vermek ve orijinal yedek parça kullanarak, yenileme anlayışı ile hizmet sunmaktır.